Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravidla

§1)jeden účet pro jednoho hráče

Každý hráč smí mít pouze jeden účet na každém světu (vyjma zástupců v dovolené). Předání hesla jinému hráči je zakázáno.
» Více

§2) Více hráčů na jednom internetovém připojení

Dodávky surovin, společné útoky, útoky mezi sebou a vzájemná podpora mezi hráči, kteří si dělí internetové spojení nebo počítač, není dovoleno během a to společného připojení a 24hodin poté. Pravidelné dělní sítě musí být zadáno ("Nastavení" ->"sdílení internetového spojení").
Na Speed serveru (SDS) je zakázáno, hrát více účtů z jednoho počítače.
» Více

§3) Zástup v dovolené

Když majitel účtu je zastupován jiným hráčem, prostřednictvím zastoupení v dovolené, platí pro oba omezení z §2 a také nesmí být třetí osoba podporována z těchto dvou účtů. Až po 24 hodinách, od konce ZvD jsou vzájemné působení dovoleny.
» Více

§4) Komunikace

Je zakázáno, urážet jiné hráče. Výhrůžky a vydírání se smí použít pouze v souvislosti se hrou. Ve hře jsou dále zakázány rasistické výjevy, pornografie, politické mínění, protizákonné výjevy.

Řetězové emaily nebo Linky k Zlodějským hrám (hra ve které provozovatelé požadují rozšiřování Linků) nesmí být rozesílány, dále není povoleno hru používat pro reklamní účely.

» Více

§5) Prodej účtu

Je zakázáno, zakládat a vést účet pro komerční účely. Tímto je zakázáno Kupovat nebo prodávat: účty, vesnice, služby, podpory nebo suroviny. Mimo to je výměna surovin mezi různými světy zakázáno.
» Více

§6) Chyby v programu

Každý hráč je zavázán, neprodleně hlásit kritické chyby, Supportu.
» Více

§7) Bots

Hra se smí otvírat pouze s běžnými Browsery. Bot, rozšířené Browsery nebo jiné programy, které jsou schopné automaticky přihlásit a provést hrací akce jsou zakázány.
Přes rychlý přehled v liště můžete Java Skript – provést pokyny. Tyto Skripty můžou formuláře (např.v kasárnách k rekrutovaným jednotkám) provést maximálně jednu hrací akci jedním kliknutím (např. zrekrutovat vojsko). Greasemonkey-Skripty se musí ve Fórum představit nebo nahlásit supportu. Jinak jsou zakázány. Skripty které zastupují (emulují) Prémiové přednosti, jsou zásadně zakázané.
» Více

§8) Rušení účtu

Hráčský účet je možno z různých důvodů změnit, zablokovat nebo zrušit. Zrušení se děje automaticky, když se někdo více jak 14 dní na účet nepřihlásí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář